-
דף הבית אודות סטודנטים
לתואר שלישי
סטודנטים
לתואר שני
סטודנטים
לתואר ראשון
סטודנטים
לקויי למידה
חוקרים
וחברות
מרכז
המידע
צור
קשר
 
 

סטודנטים לתואר שני

סטודנטים

גאמא כתיבה אקדמית מציעה מגוון שירותים לסטודנטים הלומדים לתואר שני:

שירותינו לסטודנטים הלומדים לתואר שני במדעי החברה והרוח כוללים ייעוץ והנחיה בכתיבה אקדמית וסיוע בתכנון מחקרים ובביצועם.

הייעוץ וההנחיה ניתנים באופן אישי בפגישות ייעוץ עם מומחי "גאמא כתיבה אקדמית". בנוסף, ניתן גם להשתתף בסדנת הנחיה קבוצתית לכותבי עבודה סמינריונית אשר מועברת על ידי מומחי החברה.

שירותי הסיוע בתכנון מחקרים מיועדים למאסטרנטים הכותבים הצעת מחקר במסגרת מחקר כמותי, מחקר איכותני, מחקר משולב ומחקר יחידני. בשלב תכנון המחקר, המידענים שלנו יאתרו עבורכם ספרות מחקרית הרלוונטית למחקרכם. בשלב התכנון ניתן גם לקבל ייעוץ מהסטטיסטיקאים שלנו, שכולם מנוסים בביצוע עיבודים סטטיסטיים מורכבים בעבודות תיזה ודוקטורט.

בביצוע המחקרים ניתן להסתייע בנו לצורך ביצוע עיבודים וניתוחים סטטיסטיים (כולל סטטיסטיקה תיאורית וסטטיסטיקה היסקית) בתוכנות SPSS ו-AMOS. אנו מספקים דו"ח מסכם ובו הממצאים מתוארים מילולית ובעת הצורך, גם באופן גרפי.

כדי להביא את הצעת המחקר והתיזה לסטנדרט אקדמי גבוה ניתן להיעזר גם בשירותי העריכה האקדמית והעריכה הלשונית שלנו. כמו כן, אנחנו מתרגמים מסמכים אקדמיים מורכבים מעברית לאנגלית ומאנגלית לעברית.

סטודנטים לתואר שני אשר סיימו לכתוב את התיזה ואשר מעוניינים לפרסם מאמר או סדרת מאמרים בכתבי עת מדעיים יכולים להעזר בשירותי העריכה שלנו, בעברית ובאנגלית. סטודנטים אשר מציגים את מחקרם בכנסים יכולים להיעזר בשירותי הייעוץ והעריכה שלנו על מנת להכין מצגת או פוסטר מדעי.