-
דף הבית אודות סטודנטים
לתואר שלישי
סטודנטים
לתואר שני
סטודנטים
לתואר ראשון
סטודנטים
לקויי למידה
חוקרים
וחברות
מרכז
המידע
צור
קשר
 
 

סטודנטים לתואר שלישי

סטודנטים

גאמא כתיבה אקדמית מציעה מגוון שירותים לסטודנטים הלומדים לתואר שלישי:

שירותי הייעוץ וההנחיה שלנו מסייעים לדוקטורנטים בתכנון מחקריהם, בביצועם ובכתיבה האקדמית של ממצאיהם. שירותים אלה ניתנים באופן אישי, בפגישות ייעוץ עם מומחי גאמא כתיבה אקדמית, והם מיועדים לדוקטורנטים המכינים הצהרת כוונות או הצעת מחקר במתודולוגיות מחקר כמותי, מחקר איכותני, מחקר משולב ומחקר יחידני, והם ניתנים גם לכותבי דוקטורט מאמרים. בשלב תכנון המחקר, המידענים שלנו יאתרו עבורכם ספרות מחקרית הרלוונטית למחקרכם. בשלב זה ניתן גם לקבל ייעוץ מהסטטיסטיקאים שלנו לתכנון מתודולוגיית המחקר. כל הסטטיסטיקאים שלנו מנוסים בביצוע עיבודים סטטיסטיים מורכבים בעבודות דוקטור.

בביצוע המחקרים ניתן להסתייע בנו לצורך ביצוע עיבודים וניתוחים סטטיסטיים, כולל סטטיסטיקה תיאורית וסטטיסטיקה היסקית, בתוכנות SPSS ו-AMOS. אנו מספקים דו"ח מסכם ובו הממצאים מתוארים מילולית ובעת הצורך, גם באופן גרפי.

כדי להביא את הצהרת הכוונות, הצעת המחקר ועבודת הדוקטור לסטנדרט אקדמי גבוה, ניתן להיעזר גם בשירותי העריכה האקדמית והעריכה הלשונית שלנו. אנו מבצעים את העריכה הן באנגלית והן בעברית. כמו כן, אנחנו מתרגמים מסמכים אקדמיים מורכבים מעברית לאנגלית ומאנגלית לעברית.

גם דוקטורנטים אשר מעוניינים לפרסם מאמר או סדרת מאמרים בכתבי עת מדעיים יכולים להעזר בשירותי העריכה שלנו. לבסוף, ניתן להיעזר בשירותי הייעוץ והעריכה שלנו להכנת מצגת ופוסטר מדעי.