-
דף הבית אודות סטודנטים
לתואר שלישי
סטודנטים
לתואר שני
סטודנטים
לתואר ראשון
סטודנטים
לקויי למידה
חוקרים
וחברות
מרכז
המידע
צור
קשר
 
 

תרגום מסמכים אקדמיים מורכבים

גאמא כתיבה אקדמית מתמחה בתרגום תיזה, תרגום עבודת מחקר, תרגום דוקטורט, תרגום תקצירים ותרגום מסמכים רפואיים מעברית לאנגלית ומאנגלית לעברית במדעי החברה, מדעי הרוח, מדעי הטבע ומדעי החיים.

אנחנו מתחייבים לספק תרגום מעולה של מסמך אקדמי מורכב, אשר יעביר את כוונת הכתוב לשפת הקורא וברמה אקדמית גבוהה. אנחנו גם מספקים תרגום של מסמכים למחקרים וניסויים קליניים: הסכמה מדעת, פרוטוקול מחקר ועוד. תהליך התרגום שלנו מתבצע ביעילות בזכות שיטת העבודה המסודרת שלנו, אשר אותה פיתחנו לאחר שנים של ניסיון בתחום.

מהלך פרוייקט תרגום

מהלך פרוייקט תרגום

תרגומינו מבוצעים על ידי מתרגמים בעלי תואר שלישי (בהצטיינות) בשפה וספרות אנגלית בעלי ניסיון רב בתרגום מסמכים אקדמיים מורכבים. כמו כן, אנו מתרגמים מסמכים רפואיים מאנגלית לערבית על ידי מתרגמים בעלי תואר שלישי במדעי הטבע והחיים, אשר שפת האם שלהם הינה ערבית והם שולטים באנגלית ברמת שפת אם.

ניתן להיעזר גם בשירותי עריכה לשונית שאנו מספקים לאקדמאים.

כל תרגום עובר הגהה ועריכה למניעת סתירות ואי התאמות, ולצורך שמירה על עקביות. לכל פרוייקט תרגום יש תאריך מסירה הנקבע עם הלקוח, ואנו תמיד עומדים בו.

עם פנייתך אלינו, מובטחת לך דיסקרטיות מלאה. אנחנו מתחייבים לך בהסכם סודיות ואי תחרות שלא יעשה כל שימוש במסמכים המועברים אלינו ובתוצרי התרגום שלהם אשר יועברו אליך.

אנחנו מתחייבים לספק גם לך שירות תרגום ברמה גבוהה, כמו ללקוחותינו המרוצים: "ערב טוב , רק רציתי לספר לכם (למרות שכבר ידעתי אותך בטל' גדי), שהיום הגשתי את העבודה ואני מרוצה ושמחה. אין ספק, שאדע על מי להמליץ בחום, העושים עבודה מקצועית בכל המובנים ובהחלט גם מסבירה פנים!! היה לי מאוד מאוד נעים לעבוד מולכם, ובעיקר - ידעתי שאני יכולה לסמוך עליכם. אז, תודה רבה לכם!"
Hi Gadi, I would like to thank the team. I am sure that if I will need another translation service in the future then I will touch base with your company again. Also personally to you – seems like your company is managed in a very professional way – it was pleasure to get your services this way.

יש לך מסמך הדורש תרגום? נשמח לתרגם אותו לשפה ברורה ובמהרה.