גם גאמא יוצאת לחופש לפעמים

בין ה-12 בספטמבר ל-15 באוקטובר נהיה בפגרת חגים שבה לא נקבל הזמנות חדשות.

נשמח לעמוד לרשותכם לאחר מכן.

-
דף הבית אודות סטודנטים
לתואר שלישי
סטודנטים
לתואר שני
סטודנטים
לתואר ראשון
סטודנטים
לקויי למידה
חוקרים
וחברות
מרכז
המידע
צור
קשר
 
 

תהליך ביצוע מידענות אקדמית

תהליך ביצוע מידענות אקדמית על ידינו, מטרתו לאתר את המידע האקדמי או המחקרי הנדרש לך. התהליך מבוסס על בדיקה מעמיקה שלנו את צורכיך ואת יכולתנו וזמינותנו לבצע מידענות אקדמית ביעילות תוך עמידתנו בלוחות הזמנים להם אנחנו מתחייבים.

כדי לבצע מידענות אקדמית ברמה גבוהה אנחנו מקפידים על שילוב סימולטני של ארבעה מרכיבים:

  • מקצועיות המידען: כל המידענים האקדמיים שלנו הם בעלי ניסיון רב ומיומנות גבוהה בחיפוש מידע אקדמי ומחקרי במאגרי מידע מגוונים ואיכותיים. לכל הזמנת עבודה מצורף דו"ח חיפוש מסכם ובו הסבר באשר לממצאי החיפוש, כולל המלצות באשר להמשך החיפוש או הפסקתו (דוגמא לשיקולים להפסקת החיפוש: החיפוש מוצה באופן המיטבי, מילות החיפוש אינן מדוייקות).
  • תיאום ציפיות: אנחנו מקפידים לבצע תיאום ציפיות עם כל לקוח בתחילת התהליך. תיאום הציפיות עוסק בהגדרות ספציפיות שלך באשר למה שיש לחפש (כולל מילות החיפוש הספציפיות), באשר לסוג התוצרים (מאמרים וספרים) ובאשר לאופן אספקת התוצרים (במרבית המקרים: As Is כפי שהם נמצאו במדיה הדיגיטלית) אותם נספק עם סיום התהליך ולוחות זמנים לביצוע.
  • מעורבות הלקוח בעת הצורך: אנחנו מקפידים להעביר ללקוח את התוצרים כטיוטות להתייחסות הלקוח. כאשר יש צורך, המידען שלנו פונה אליך (בדוא"ל או בטלפון) כדי לקבל הבהרות ספציפיות או הגדרת מילות חיפוש נוספות מהתחום בו עוסק המחקר שלך.
  • איכות ביצוע: כל תוצרי החיפוש שלנו עומדים בסטנדרטים אקדמיים ומדעיים גבוהים.
שילוב סימולטני של ארבעת מרכיבי המידענות

שילוב סימולטני של ארבעת מרכיבי מידענות אקדמית

תהליך ביצוע מידענות אקדמית

על פי בקשתך נחתם הסכם סודיות לשמירת דיסקרטיות ושמירת זכויותיך בכל מסמך אותו אתה מעביר אלינו לצורך ביצוע המידענות האקדמית.

התהליך מתחיל בניתוח פנייתך ובאם יש צורך אתה מתבקש להשלים לנו פערי מידע. לאחר שמתקבל המידע הנדרש אנחנו מבצעים בדיקה מעמיקה של צורכיך ונבחנת היתכנות (כולל זמינות ונגישות שלנו למאגרי מידע רלוונטיים) ביצוע מידענות אקדמית על ידינו ברמה גבוהה. רק כאשר אנחנו משוכנעים שנוכל לבצע את המידענות האקדמית בסטנדרטים אקדמיים ומדעיים גבוהים ולעמוד בלוחות הזמנים הנדרשים על ידך, נישלחת אליך הזמנת עבודה.

המשך התהליך כולל הכנת דוח"ות חיפוש (בהתאם לתוצאי החיפושים) והעברתם כולל הממצאים להתייחסותך, ביצוע תיקונים ושינויים (באם יש כאלה) ובסיום העברת דו"ח מסכם וממצאים סופיים אליך.

תהליך ביצוע מידענות אקדמית

תהליך ביצוע מידענות אקדמית

תקועים בלי חומר אקדמי ומחקרי להכנת המחקר שלכם? אתם צריכים מידען. פנו אלינו - שירות המידענות האקדמית שלנו יחסוך לכם את כאב הראש.