-
דף הבית אודות סטודנטים
לתואר שלישי
סטודנטים
לתואר שני
סטודנטים
לתואר ראשון
סטודנטים
לקויי למידה
חוקרים
וחברות
מרכז
המידע
צור
קשר
 
 

ייעוץ והנחיה פרונטליים

מומחי גאמא כתיבה אקדמית מנוסים ומיומנים ביעוץ אקדמי וסיוע בכתיבה אקדמית לסטודנטים הלומדים לתואר שלישי, לתואר שני ולסטודנטים לקויי למידה הלומדים לתארים אלה.

אנחנו מודעים לכך שבמהלך לימודיך האקדמיים עשויה להינתן לך הנחיה חלקית ולא מקיפה לגבי הכתיבה האקדמית. יתכן גם שלא מעניקים לך כלים מספיקים לכתיבת מסמכים אקדמיים מורכבים כמו הצעת מחקר, הצהרת כוונות, מחקר מקדים, תזה ודוקטורט. בדומה, אפשרי שכל הנלמד בקורס שיטות מחקר ובמהלך לימודיך האקדמיים איננו מהווה עבורך בסיס יציב דיו כדי לכתוב מסמכים אלה בכוחות עצמך.

אנחנו כאן כדי לסייע לך

אנו מציעים תמיכה וסיוע, מכיוון שאנחנו יודעים שעומס הלימודים ואתגרי החיים, או הנחיה אקדמית לא מספקת, עלולים להביא סטודנטים רבים להרים ידיים ולנטוש את המטלה או את התואר בכלל. היועצים שלנו יסייעו לך להתגבר על משברי למידה ולהשיב את המוטיבציה שלך והאמון ביכולתך לסיים את כתיבת המסמכים האקדמיים שלך במועד וברמה הנדרשים.

כתיבה אקדמית היא המומחיות שלנו

בשבילנו, תמיכה בכתיבה אקדמית של תיזות, הצהרת כוונות, הצעות מחקר או עבודות דוקטורט איננה תחביב, אלא מומחיות מבוססת על ניסיון רב שנים. הכלים היישומיים שלנו מבוססים על ניסיון החברה ומומחי הכתיבה שלה, אשר כולם אקדמאים מצטיינים בעלי תואר שני ושלישי, בכתיבה אקדמית במגוון תחומים. המומחים של גאמא כתיבה אקדמית מנוסים גם במתן עזרה בכתיבת דוקטורט בשלוחות זרות, והשירותים שלנו ניתנים באנגלית ובעברית.

תחומי ההתמחות שלנו

שירותי הייעוץ וההנחיה האקדמיים שלנו ניתנים בדיסציפלינות הבאות, אשר בהן מתמחים עובדי החברה:

 • מדעי החברה:
  • פסיכולוגיה.
  • גרונטולוגיה.
  • חינוך.
  • חינוך מיוחד.
  • עבודה סוציאלית.
  • מנהל עסקים.
  • סטטיסטיקה.
 • מדעי הרוח:
  • פילוסופיה.
  • סמיוטיקה.
  • הרמנויטיקה.
  • פסיכואנליזה.
  • ספרות.
  • מגדר.
  • היסטוריה של המזרח התיכון.

אנו מציעים שירותי ייעוץ והנחיה אישיים בכתיבה מדעית גם לסטודנטים וחוקרים במדעי החיים והטבע, אולם שירות זה ניתן באמצעות כתיבה ביומדיקל, חברה אחות של גאמא כתיבה אקדמית.

מטרות הייעוץ וההנחיה האקדמיים

הייעוץ וההנחיה נועדו לספק לך סביבה תומכת למידה ולתת לך כלים יישומיים לכתיבת המסמכים האקדמיים שלך בסטנדרטים אקדמיים גבוהים.

המומחים שלנו יגשרו, יחד איתך, על הפער שבין מצב הידע ומיומנות הכתיבה האקדמית שלך לבין הסטנדרטים האקדמיים הגבוהים. הייעוץ שלנו נועד להעצים את יכולות הכתיבה האקדמית שלך כדי שתוכל להתמודד באופן עצמאי ומוצלח עם כתיבה אקדמית של מסמכים מורכבים. כאשר אתה משתמש בשירותי הייעוץ וההנחיה הפרונטליים שלנו אתה משקיע את כספך על מנת לשפר את יכולותיך האקדמיות. זאת לעומת האלטרנטיבות, שכולן מפיקות עבורך רווח מיידי אך גם קצר טווח.

ייעוץ והנחיה לסטודנטים הלומדים לתואר שלישי

המומחים שלנו מייעצים ומנחים סטודנטים הלומדים לתואר שלישי במדעי החברה והרוח ואשר עוסקים בכתיבת הצהרת כוונות, הצעת מחקר ועבודת דוקטור ("דוקטורט" או "דיסרטציה"), כולל דוקטורט מאמרים. הם מתמחים במתודות מחקר משולב, מחקר כמותי, מחקר איכותני, מחקר עיוני ומחקר יחידני.

ייעוץ והנחיה לסטודנטים הלומדים לתואר שני

אנו גם מייעצים ומנחים סטודנטים הכותבים הצעות מחקר ותיזות במסגרת לימודים לתואר שני במדעי החברה והרוח. כאמור, מומחי גאמא כתיבה אקדמית מתמחים במתודות מחקר משולב, מחקר כמותי, מחקר איכותני, מחקר עיוני ומחקר יחידני.

ייעוץ והנחיה לסטודנטים לקויי למידה

המומחים שלנו מייעצים ומנחים בכתיבה אקדמית גם סטודנטים לקויי למידה הלומדים לתואר שלישי או שני במדעי החברה והרוח.

הנחיה קבוצתית לכותבי עבודות סמינריוניות

לצד שירותי ההנחיה האישית שלנו, אנו מעבירים גם סדנאות הנחייה קבוצתיות המיועדות לסטודנטים לתואר שני וראשון הכותבים עבודות סמינריוניות במדעי החברה ובמדעי הרוח.

תהליך הייעוץ וההנחיה האישיים

הייעוץ וההנחיה שלנו בכתיבה אקדמית מתבצעים תוך כדי פגישה או סדרת פגישות ייעוץ עם אחד ממומחי הכתיבה האקדמית שלנו.

בפגישת הייעוץ תקבל הסברים ואפשרויות לכתיבת המסמכים האקדמיים שלך. הפתרונות אותם נציע לך אינם תיאורטיים אלא יישומיים. כולם יהיו מותאמים וספציפיים לצורך שלך כפי שתציג אותו לנו. על פי בקשתך, הם ינחו אותך לגבי אופן כתיבה נכון של המסמכים האקדמיים שלך במתודות המחקריות השונות (מחקר כמותי, מחקר, איכותני, עיוני, מחקר משולב ומחקר יחידני).

כל פגישות הייעוץ האישיות ("אחד על אחד") שלנו פועלות לפי שיטת עבודה מסודרת.

התחייבות ליעילות ולשמירה על דיסקרטיות מלאה

אנחנו מתחייבים לבצע את תהליך הייעוץ וההנחייה ביעילות כדי לסייע לך לסיים את המסמך האקדמי במועד ובסטנדרטים אקדמיים גבוהים. ההוכחה לכך היא העובדה שחברי סגל רבים במוסדות אקדמיים שונים, המכירים את יכולותינו הגבוהות, מפנים אלינו סטודנטים המונחים על ידם, על מנת שיקבלו סיוע אישי בכתיבה אקדמית מאיתנו. זאת על אף שאין לנו כל קשר, בין אם עסקי או אחר, עמם.

אנו מתחייבים לשמירה מלאה על הדיסקרטיות שלך. אלו אינם דיבורים בעלמא, שכן הם מגובים בהסכם סודיות עליו אנחנו חותמים לפי בקשתך.

התחייבות לשירות מעולה

כל לקוח זוכה אצלנו לתשומת לב מלאה וליחס אישי. אנחנו מקשיבים לכם ומקפידים להגיע להבנה מלאה של כל מה שאתם מתכוונים לכתוב ומתקשים בניסוחו בכתב. התוצאות מדברות בעד עצמן:

"ערב טוב גדי , רק רציתי לספר לכם (למרות שכבר ידעתי אותך בטל' גדי), שהיום הגשתי את העבודה ואני מרוצה ושמחה. אין ספק, שאדע על מי להמליץ בחום, העושים עבודה מקצועית בכל המובנים ובהחלט גם מסבירה פנים!! היה לי מאוד מאוד נעים לעבוד מולכם, ובעיקר - ידעתי שאני יכולה לסמוך עליכם. אז, תודה רבה לכם!"

התמיכה, הייעוץ וההנחיה שלנו מאפשרים ללקוחותינו לסגל לעצמם מיומנויות כתיבה אקדמית. הסיוע שאנו מציעים מותאם לחלוטין לצרכי הלקוח. אנו יכולים לסייע לו בקשיים נקודתיים, ואף ללוות אותו לאורך שנים בכל שלבי התפתחותו האקדמית, ובכך להביא אותו להצלחה והצטיינות.

מרגישים לבד מול המחקר אשר אתם מתכננים או עורכים? מתקשים בכתיבת עבודת הדוקטור והתיזה בסטנדרט אקדמי גבוה? אתם סטודנטים לקויי למידה הלומדים לתואר שלישי או שני, ואתם צריכים ייעוץ והנחיה אישיים?פנו אלינו לקבלת ייעוץ והנחיה אקדמיים, ונלווה אתכם לאורך כל הדרך מהתכנון ועד לסיום כתיבת הדוקטורט והתזה בסטנדרט אקדמי גבוה.