-
דף הבית אודות סטודנטים
לתואר שלישי
סטודנטים
לתואר שני
סטודנטים
לתואר ראשון
סטודנטים
לקויי למידה
חוקרים
וחברות
מרכז
המידע
צור
קשר
 
 

ייעוץ והנחיה אישית בכתיבה אקדמית לסטודנטים לקויי למידה

סטודנטים בעלי לקות למידה חווים לעיתים קרובות תסכול לנוכח הפער בין יכולותיהם האינטלקטואליות לבין הישגיהם האקדמיים. ידוע כי בעלי לקויות למידה הם אנשים מצליחים מאוד, בעלי רמת משכל גבוהה ומשכילים, אך הם מתקשים לבטא את מלוא הפוטנציאל שלהם במסגרות לימודיות פורמליות, כולל באקדמיה.

פערים אלו נובעים בעיקרם מחוסר או קושי במיומנויות למידה מתאימות ומקושי לבטא באופן רהוט רעיונות בכתב.

אתה לא לבד מול הקושי והאתגר.

אנחנו מציעים סיוע בכתיבת עבודות (הצהרת כוונות לדוקטורט, הצעת מחקר, תיזה, דו"ח מחקר ודוקטורט) לסטודנטים בעלי לקויות למידה הלומדים לתואר שלישי או שני. הסיוע שלנו מתבצע בפגישות "אחד על אחד" (יועץ אקדמאי של החברה נפגש ביחד איתך) בביתך או במקום בו מתאפשרת למידה בתנאים של שקט ודיסקרטיות.

נסייע לך, בסבלנות, למצוא את העיקר.

לרוב, הסטודנט מגיע עם כל החומר אותו אסף ועיבד עד כה, ואנו מתחילים ביחד תהליך עיבוד, סינון ומיקוד. מתוך ניסיוננו הרב בסיוע לסטודנטים לקויי למידה אנו יודעים כי הבעיה מתחילה בעיקר בהצפה של חומר אותו צבר הסטודנט בעטיה של המוטיבציה הגבוהה שלו להצלחה.

לכן, אנו מתחילים את התהליך בבירור ראשוני ובסיסי. זהו שלב שאלות ממקדות כמו "מהו הרעיון המרכזי שלך?", "מהו הרציונל שלך?", ו"מהו המסר המרכזי שאתה רוצה להעביר?". מתוך כך, אנחנו מתחילים בתהליך הסינון והמיקוד.

לעיתים הבעיה מתמקדת בפרקים מסויימים או בפיסקאות שמנוסחות באופן מעורפל. גם במקרים אלו אנחנו מקשיבים לך בסבלנות על מנת להבין את מה שרצית לבטא.

העבודה היא שלך, ואנו לצידך.

אחרי שהבנו את מה שאתה רוצה לבטא, אנו מסייעים לך לנסח זאת באופן מדויק ההולם סטנדרטים אקדמיים גבוהים. אתה מקבל מאיתנו ליווי בתהליך הכתיבה והגהה בזמן אמת, אשר לא מפריעים לרצף הכתיבה שלך. אנו מקיימים איתך התייעצויות, כדי לרדת לעומק הרעיונות שלך. כך אתה מרוויח גם "סיעור מוחות" עם אקדמאי מצטיין.

הייעוץ וההנחיה שלנו בכתיבת עבודות לסטודנטים בעלי לקויות למידה מאפשרים לך לכתוב הצהרת כוונות לדוקטורט, הצעת מחקר, תיזה, דו"ח מחקר או דוקטורט בכתיבה אינטגרטיבית ועל-פי עקרונות כתיבה אקדמית, תוך הקפדה מירבית שלנו על סטנדרט אקדמי גבוה.

אנו מבינים את החשיבות שיש בעיניך ועבורך לכך ש"העבודה תהיה שלך", ולכן הסיוע שלנו שומר על הגבולות בין מעורבות להתערבות. אם נדרש ניסוח חדש, אנחנו נציע לך אותו ואתה תחליט על השינוי. אנו מבטאים בקול רם בפניך את מה שהבנו מדבריך. כך מובטחת לך אותנטיות, ועבודתך תייצג ותבטא את רעיונותיך.

מכיוון שלעיתים נדרש תהליך חשיבה משותף, אנו נפנה את זמננו ונקיים איתך פגישות ארוכות ככל שתבקש. עם זאת, אנו מתחייבים לבצע את התהליך ביעילות מירבי. אנו נפשיל את השרוולים, וביחד איתך נעבור את כל התהליך המייגע של הכתיבה או השכתוב של עבודתך.

שירות חיפוש מידע מותאם לסטודנטים לקויי למידה.

סטודנטים לקויי למידה מתקשים בין השאר למצות את הפוטנציאל שלהם בגלל חוסר מיומנות בעריכת חיפוש מתקדם של מידע אקדמי באנגלית. ניתן להסתייע במומחיות שלנו באיתור מידע אקדמי ועיבודו לצורך המחקר שלך.

אתה סטודנט בעל לקות למידה הלומד לתואר שלישי או שני?

אנו מתמחים בסיוע לסטודנטים לקויי למידה. אל תהסס, פנה אלינו ותקבל סיוע מעולה כפי שמקבלים מאיתנו סטודנטים רבים בעלי לקויות למידה.