-
דף הבית אודות סטודנטים
לתואר שלישי
סטודנטים
לתואר שני
סטודנטים
לתואר ראשון
סטודנטים
לקויי למידה
חוקרים
וחברות
מרכז
המידע
צור
קשר
 
 

עריכת מאמרים לכתבי עת

פרסום מאמרים בכתבי העת המובילים בתחומם הינו אתגר הדורש מומחיות. לא כל מאמר, גם אם הוא מבוסס על המחקר הטוב ביותר, יתקבל לפרסום בכתב העת. לנו, בגאמא כתיבה אקדמית, יש את הניסיון והיכולת בכתיבת מאמרים ונשמח ללוות אותך עד לפרסום מאמרך.

אנו יכולים לסייע לך בכל שלבי העבודה על המאמר, החל מאיפיונו הראשוני (היקף, סגנון, מבנה והתאמת תוכן לעיסוקי הליבה בהם עוסק כתב העת), המשך בשלב הכתיבה וכלה ביישום הערות מערכת כתב העת לטיוטה. במידת הצורך, אף נתרגם אותו.

גם שיווק המאמר עצמו למערכות כתבי העת דורש תכנון. אנו יכולים לעזור לך לתכנן את אסטרטגית השיווק, החל משלבי הכתיבה הראשוניים של המאמר.

גאמא כתיבה אקדמית מקפידה לסייע בכתיבה תוך ציטוט ואזכור מקורות על פי כללי ה-APA או כללי ה-MLA (או כללים רלבנטיים אחרים לפי תחומי המחקר) והצגת הממצאים הסטטיסטיים בשפה מדעית.

אנו מקפידים על רמה מדעית גבוהה בביצוע העריכה ועל בדיקת התכנות מקדימה, אשר מוודאת את יכולתנו לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שאנו מתחייבים להם. אנו מתאמים ציפיות באופן מפורט עם הלקוח, ומסכמים עמו על התהליך, כולל סבבי תיקונים אם יהיו כאלו, ובמידת הצורך, גם על התאמת המאמר לכתבי עת שונים. לפרוייקט מוגדר לוח זמנים ואנו תמיד עומדים בו.

גאמא כתיבה אקדמית מתחייבת להכיר ולכבד את בלעדיות זכויות היוצרים והקניין הרוחני שלך במאמרים, ולשמור על חיסיונך.

רוצה לפרסם את מאמרך בכתבי העת האקדמיים המובילים בתחומם? אנחנו פה כדי לגרום לזה להתממש.