-
דף הבית אודות סטודנטים
לתואר שלישי
סטודנטים
לתואר שני
סטודנטים
לתואר ראשון
סטודנטים
לקויי למידה
חוקרים
וחברות
מרכז
המידע
צור
קשר
 
 

מצגת להצגת ממצאי מחקרים

באמצעות מצגת, יכול החוקר להציג את ממצאי מחקרו בצורה ויזואלית לאחרים בכנסים מדעיים, בפורומים מקצועיים ובפני עמיתים. מכין המצגת ניצב בפני שני אתגרים – העברה תמציתית וממוקדת של ממצאי המחקר והכנת המצגת כך שתשרת מטרה זו, מטלה הדורשת ידע טכני.

מומחי גאמא כתיבה אקדמית, שכולם אקדמאים מצטיינים בעלי תואר שני ומעלה במדעי החברה והרוח, מנוסים בהכנת מצגות, וייעוץ לסטודנטים לתואר שלישי ושני בהכנתן. הייעוץ וההנחיה מיועדים לאפשר לך להכין מצגת המתארת את המחקר שלך בצורה לוגית, ולהעביר אותה בפני קהל. היא תעוצב כך שהכתוב בה יהיה פשוט ובהיר, ועם זאת תותיר רושם חיובי ברור על הצופים בנוגע ליכולתך כחוקר.

נוכל לייעץ לך לגבי אופן הצגת התוכן – בעיקר בכל הנוגע להתמקדות בתכנים המהותיים והעברתם בזמן המוקצב למצגת – בהדגשת הממצאים החשובים ובהצגת המסקנות. כך, נוכל לסייע בהכנה ובהצגה של מצגות מרשימות שיאפשרו לך ליצור קשרים עם בעלי עניין בתחום המחקר שלך.

חלק משמעותי בהצלחת המצגת נובע מהכנה טכנית מתאימה. המרכיבים הטכניים כוללים בין השאר את מספר השקפים המותאמים לזמן המוקצב, שימוש בכותרות ברורות המיייצגות היטב את תוכן השקופיות, כתיבה תמציתית של כל שקופית ושימוש נכון של אלמנטים גרפיים, אשר יצור עניין בחומר המוצג מבלי להסיח את תשומת הלב מהתוכן. מומחי גאמא כתיבה יוכלו לייעץ לך גם בפן הטכני של הכנת המצגת.

הייעוץ שלנו מוצע באמצעות פגישות "פנים אל פנים" ובאמצעות התכתבות בדוא"ל. כדי לייעל את תהליך הייעוץ, אנחנו מתחילים את התהליך בקריאת החומר המחקרי הרלוונטי למצגת. אנו מתחייבים לשמור באופן מוחלט על זכויות היוצרים והקניין הרוחני שלכם במסמכים אשר אותם אתם מעבירים אלינו ואשר אנחנו מעבירים אליכם.

זקוקים לייעוץ לצורך הכנת מצגת המציגה ממצאי מחקר? פנו אלינו ונציע לכם תמיכה מקצועית להכנת מצגת שתרשים את קהל היעד שלכם.