גם גאמא יוצאת לחופש לפעמים

בין ה-12 בספטמבר ל-15 באוקטובר נהיה בפגרת חגים שבה לא נקבל הזמנות חדשות.

נשמח לעמוד לרשותכם לאחר מכן.

-
דף הבית אודות סטודנטים
לתואר שלישי
סטודנטים
לתואר שני
סטודנטים
לתואר ראשון
סטודנטים
לקויי למידה
חוקרים
וחברות
מרכז
המידע
צור
קשר
 
 

תהליך ביצוע עריכה אקדמית, מדעית או לשונית

מטרת ביצוע עריכה אקדמית, מדעית או לשונית על ידינו, הינה שיפור איכות המסמך אשר אותו העברת אלינו לעריכה. התהליך מבוסס על בדיקה מעמיקה שלנו את צורכיך ואת יכולתנו וזמינותנו לבצע עריכה בסטנדרטים אקדמיים גבוהים, תוך עמידתנו בלוחות הזמנים הנדרשים על ידך.

כדי לבצע עריכה אקדמית (הקרויה גם עריכה מדעית) ועריכה לשונית ברמה גבוהה אנחנו מקפידים על שילובם הסימולטני של ארבעה מרכיבים:

  • מקצועיות העורך: כל העורכים שלנו הם בעלי ניסיון רב בעריכה של עבודות דוקטורט, תיזות, הצעות מחקר ומאמרים לכתבי עת מדעיים. העורכים הלשוניים שלנו הם בעלי השכלה מקצועית ותעודת עורך לשוני.
  • תיאום ציפיות: אנחנו מקפידים לבצע תיאום ציפיות עם כל לקוח בתחילת התהליך. תיאום הציפיות עוסק בהגדרותיך הספציפיות את החלקים אשר יש לערוך; את החלקים אשר מהם יש להתעלם במסגרת העריכה, אם קיימים כאלה; אופן ביצוע השינויים, לדוגמה האם עלינו לבצע את העריכה עם או בלי פונקציית מעקב אחרי שינויים של מעבד התמלילים; בהגדרת התוצרים אשר אותם נספק עם סיום התהליך; ובלוחות הזמנים לביצוע.
  • מעורבות הלקוח בעת הצורך: אנחנו מקפידים להעביר ללקוח את התוצרים כטיוטות להתייחסות הלקוח. כאשר יש צורך, העורך שלנו פונה אליו בדוא"ל או בטלפון כדי לקבל הבהרות ספציפיות או הגדרת מונחים ספציפיים מז'רגון התחום אשר בו עוסק המחקר. לעיתים ההבהרות ניתנות על ידי המנחה האקדמי במוסד האקדמי שבו הלקוח לומד, ומועברות באמצעותו אלינו.
  • איכות ביצוע: כל התוצרים אשר אנו מספקים עומדים בסטנדרטים אקדמיים ומדעיים גבוהים.
שילוב ארבעת מרכיבי עריכה האקדמית (מדעית) ועריכה לשונית

שילוב ארבעת מרכיבי עריכה האקדמית (מדעית) ועריכה לשונית

תהליך ביצוע עריכה אקדמית, מדעית או לשונית

אנו מקבלים את המסמך לעריכה. אנחנו מתחייבים לשמור על דיסקרטיות ועל זכויותיך במסמך אותו תעביר אלינו ובמסמכים אותם נעביר אליך, ותוכל לקבל הסכם סודיות חתום על ידינו.

התהליך מתחיל בניתוח פנייתך. במקרה שאנו מזהים פערי מידע, אתה מתבקש להשלים לנו אותם. לאחר שמתקבל המידע הנדרש אנחנו מבצעים בדיקה מעמיקה של וצרכיך, ונבחנת היתכנות ביצוע עריכה ברמה גבוהה על ידינו. רק כאשר אנחנו משוכנעים שנוכל לבצע את הזמנת העבודה בסטנדרטים אקדמיים גבוהים ולעמוד בלוחות הזמנים הנדרשים על ידך, נשלחת אליך הזמנת עבודה.

המשך התהליך כולל הכנת טיוטות והעברתן להתייחסותך, ביצוע תיקונים ושינויים (באם יש כאלה). בסופו אנו מעבירים לך את הגרסה הסופית.

תהליך ביצוע עריכה אקדמית ועריכה לשונית

תהליך ביצוע עריכה אקדמית ועריכה לשונית

יש לכם מסמך תיזה או דוקטורט שנדרשת עבורו עריכה אקדמית או עריכה לשונית? צרו עמנו קשר ונשמח לעזור לכם להשיג את מטרותיכם האקדמיות.